megurimproperty
Back to listings
SaleApartmentolx

Apartemen Gading Resort Residence Kelapa Gading, Jakarta Utara

Rp 1.50M
Rp 1.500.000.000
$96,153.85 USD
Rp 12.000.000/m²
Kelapa Gading, Jakarta Utara, Jakarta Utara
4
Bedrooms
1
Bathrooms
125

Description

Apartemen Gading Resort Residence Kelapa Gading, Jakarta Utara <p><strong>Dijual Apartemen Gading Resort Residence </strong></p> <p>LB&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; : 125 m2</p> <p>KT&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp

Quick Facts

Sourceolx
Last updated16 Mei 2026
Listing IDOLX-942671028
View on olx