megurimproperty
Back to listings
SaleApartmentolx

Apartemen Frenchwalk Moi

Rp 2.00M
Rp 2.000.000.000
$128,205.13 USD
Rp 16.949.153/m²
Kelapa Gading, Jakarta Utara, Jakarta Utara
3
Bedrooms
3
Bathrooms
118

Description

Tower Lourdes  Lantai tinggi  3+1  Luas 118 Yunita Esther

Quick Facts

Sourceolx
Last updated16 Mei 2026
Listing IDOLX-939748960
View on olx