megurimproperty
Back to listings
SaleHouseolx

Rumah Siap Huni Central Park Juanda, Sidoarjo

Rp 2.20M
Rp 2.200.000.000
$141,025.64 USD
Rp 16.176.471/m²
Sedati, Sidoarjo, Sidoarjo
4
Bedrooms
3
Bathrooms
136
Building
136m²

Description

LT. 136 m2 (8,5×16) LB. 136 m2

Quick Facts

Sourceolx
Last updated16 Mei 2026
Listing IDOLX-929110361
View on olx